PKO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin 2:1 Zagłębie Lubin

Fotorelacja z meczu 21. kolejki PKO Ekstraklasy, w którym Pogoń Szczecin pokonała 2:1 Zagłębie Lubin. Portowcy od samego początku dominowali w tym meczu, bardzo szybko strzelili bramkę. Chcieli pójść za ciosem, bo doskonale wiemy, że wynik 1:0 szybko może zmienić się w 1:1. Atak za atakiem, ale niestety bezskutecznie. Drużyna z Lubina zaczęła napierać i końcówka pierwszej połowy była bardzo gorąca i Dante Stipica naprawdę musiał się trochę spocić. W drugiej połowie stało się i Zagłębie Lubin doprowadziło do remisu. Zaczęła się nerwówka Pogoni i postawienie w 100% na ofensywę. Niemal skończyło się to stratą kolejnej bramki, ale na szczęście znowu w bramce popis dał Stipica. Na boisko wszedł BICZAKCZIAN i oddał piękny strzał zza pola karnego i piłka wpadła do siatki. W końcówce doskonałą szansę miał Michał Kucharczyk, ale przekombinował i nie ustalił wyniku na 3:1. To było bardzo ważne zwycięstwo dla Pogoni Szczecin, gdyż strata punktów mogłaby być kluczowa w kontekście układu tabeli i walki o mistrzostwo Polski.